Menteşeli Kapı Kasası

Menteşeli Kapı Kasası

image description

Soğuk oda kapı kasalarında kullanılan sistemlere baktığınız zaman teknolojik ve uluslararası standartlar uygun olmadıklarını görüyoruz.Ağaç üzerine metal giydirme yöntemiyle yapılan soğuk oda kapıları zamanla bakteri üretme , paslanma ve ağacın nemli ortamda kalmasıyla oluşan rutubet sebebiyle hijyen kurallarına pek uymamaktadır.

Değişen teknoloji ve arge çalışmaları sayesinde menteşeli kapılarda PVC profiller kullanılmkatadır .PVC profil sayesinde kapı hijyen kurallarına tam olarak uymaktadır.PVC profilin üretim aşamasında ham maddesine katılan çeşitli katkı malzemleri sayesinde PVC profil bakteri oluşturmaz ve bakterilerin yaşamasını imkansız kılar.

Bulunduğu ortamın sıcaklığına bağlı olarak plastik profil genleşme ve daralma kat sayıları istenilen seviyerin çok üstündedir.Uluslar arası standartların ihtiyaçlarını tam olarak karşılamaktadır.

Menteşeli kapı üretiminde kullanılan plastik profillerin işleme ve ürün haline getirmek hem daha kolay ve daha kısa sürede yapılabilmektedir.Firmamız tarafından üretilen plastik profiller standart olarak 6 metre boyunda üretilmektedir.