Hakkımızda

NetPlas Neler Yapar ve Neler Düşünür

Tarihçe

Netplas, 1996 yılından beri PVC, kauçuk ve diğer monomer türleri üzerine, üretici olarak hizmet vermektedir. Son yıllarda, sert PVC profil üretimine ağırlık veren firmamız, uygun fiyat ile kalite kavramını bir arada sunabilmeyi hedeflemektedir. Zengin ürün çeşitliliğini vazife olarak gören anlayışımızla, yeni model veya projelerde, her zaman yeni fikirlere değer vermekteyiz. İnsanoğlunun tükenmekte olan kaynaklar konusunda daha fazla çözüm arayışı, verimlilik ve yalıtım kavramlarını önemli hale getirmektedir.Yıllık

Metre

Aylık

Metre

Günlük

Metre


Conta ve Profil Üretiyoruz


Bunun doğal bir sonucu olarak, firmamızın faaliyet gösterdiği monomer sınıfı ürünler gibi birçok ürün, tüketimi artan grupta yer almaktadır. Bu alanda Netplas, müşterilerine alternatif çözümler sunmayı kendine borç bilen anlayışıyla yatırımlarını yönlendirmektedir Hedeflenen sonuçlara ulaşmada taklit yöntemleri değil, kendi araştırma-geliştirme bilgimizi kullanmayı seçmekteyiz. Sonuç olarak, ürünleri sunduğumuz bu katalog, yapabileceklerimizin sınırlarını göstermek amaçlı değil, yeni fikirlere temel oluşturması maksadıyla sunulmaktadır. Saygılarımla.


Teknoloji bir fikir değil, fikri elde etme yoludur. Bu yüzden teknolojiye aşırı hayranlık duyuyoruz, ondan faydalanıyoruz. Gelecek Nesillere daha ileri bir teknoloji ve daha temiz bir dünya bırakmak için çalışıyoruz.