Kalıp Üretim

Netplas, 1996 yılından beri PVC, kauçuk ve diğer monomer türleri üzerine, üretici olarak hizmet vermektedir. Son yıllarda, sert PVC profil üretimine ağırlık veren firmamız, uygun fiyat ile kalite kavramını bir arada sunabilmeyi hedeflemektedir. Zengin ürün çeşitliliğini vazife olarak gören anlayışımızla, yeni model veya projelerde, her zaman yeni fikirlere değer vermekteyiz. İnsanoğlunun tükenmekte olan kaynaklar konusunda daha fazla çözüm arayışı, verimlilik ve yalıtım kavramlarını önemli hale getirmektedir.

 

PVC eksturiüzyon alnında faaliyet göstermekte olduğumuz sektörde ekstrüzyon kalıplarının tasarımı ve imalatında uzun yıllar biriktirdiğimiz tecrübe ile imalatlara devam etmekteyiz. Başta pvc ana profil kasa, kanat, ortakayıt, kapı kanat ve diğer tüm yardımcı profiller olmak üzere co-ex kasa, co-ex ortakayıt, co-ex kanat, ve co-ex kapı kanat ve diğer ana profil kalıpları imalatında da öncü olduğumuzu belirtmek isteriz.

     Maksimum Makine kapasitesi göz önüne alınarak yüksek verimli ve minimum deşeli ekstrüzyon kalıp tasarımı yapılarak, müşterimizin karlılığını en üst seviyeye çıkarmak gayesi ile arge faaliyetlerimiz hız kesmeden devam etmektedir. Tüm tasarım faaliyetlerimiz tadilatlar da dahil kayıt altına alınmakta ve gerekli hallerde müşteri talebi olursa tek bir parçanın değişimi veya yenilenmesi işi tekrar ölçü almaya gerek kalmadan yapılabilmektedir.

   Üretimlerimiz sadece ekstrüzyon ana profil kalıpları değildir. Diğer ekstrüzyon kalıbı imalatlarımız ise; conta kalıpları, kablo kanalı kalıpları, lambri kalıpları, boru kalıpları, wood ekstrüzyon kalıpları ve özel tasarım ekstrüzyon kalıpları.